KARIERA


SIG jest częścią międzynarodowego koncernu SIG plc z siedzibą w Anglii. SIG istnieje od 1956 roku, a sama spółka notowana jest na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Na całym świecie SIG plc zatrudnia ponad 10 000 pracowników w ponad 800 lokalizacjach, między innymi we Francji, Irlandii, Hiszpanii, Bułgarii, Niemczech, Anglii.

W Polsce SIG działa od 1996 roku, prężnie rozwijając sieć sprzedaży i otwierając nowe oddziały – obecnie posiada 51 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Polski SIG zatrudnia łącznie około 900 pracowników.

Największa wartością w SIG jest kapitał ludzki. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby tworzyć przyjazną atmosferę i warunki w miejscu pracy. Stabilność i zaufanie są wyznacznikiem długoletniej współpracy z nami. Ponad 20% pracowników SIG to osoby z 10cio letnim stażem pracy. A nieco ponad połowa (54,24%) naszych pracowników pracuje w SIG ciągle ponad 5 lat.


Praca w SIG

SIG cieszy się opinią uczciwego i rzetelnego pracodawcy, który dba o pracowników i ich komfort pracy. Codzienna praca jest realizacją strategicznej polityki personalnej przedsiębiorstwa, która wyznacza kierunek rozwoju i motywacji pracowników, zgodnie z misją i wartościami firmy.

Jako pracodawca doskonale zdajemy sobie sprawę, że siłą organizacji są ludzie, a nasza silna pozycja na rynku to zasługa naszych pracowników. Inwestowanie w rozwój pracowników jest elementem strategii naszego przedsiębiorstwa – stawiamy zatem na długoterminową współpracę i cenimy lojalnych pracowników. Jesteśmy zawsze gotowi, aby zatrudniać specjalistów, którzy chcą z nami pozostać na dłużej.

To, co wyróżnia SIG, to wizja, misja i wartości – przeczytaj o nich.


Kogo szukamy?

Poszukujemy przede wszystkim doradców technicznych i przedstawicieli handlowych, ale otwieramy również rekrutacje na inne stanowiska. Ogólne wymagania na powyższe stanowiska prezentują się następująco:

  •   doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach
  •   znajomość produktów i branży budowlanej
  •   silna motywacja, orientacja na realizację wyznaczonych celów


Obecnie poszukujemy

Doradca Techniczny - miejsce pracy: Białystok (oferta ważna do 31 sierpnia 2017)

Sprzedawca Wewnętrzny - miejsce pracy: Poznań (oferta ważna do 31 sierpnia 2017)

Doradca Techniczno - Handlowy - miejsce pracy: Kraków (oferta ważna do 31 sierpnia 2017)

Przedstawiciel Handlowy - miejsce pracy: Gliwice (oferta ważna do 31 sierpnia 2017)

Przedstawiciel Handlowy - miejsce pracy: Bielsko-Biała (oferta ważna do 31 sierpnia 2017)

Doradca Techniczny ds. Wentylacji i Izolacji Technicznych - miejsce pracy: Siedlce (oferta ważna do 31 sierpnia 2017)

Sprzedawca Wewnętrzny - miejsce pracy: Rzeszów (oferta ważna do 31 sierpnia 2017)

Magazynier - miejsce pracy: Ruda Śląska (oferta ważna do 31 sierpnia 2017)


Jaka jest nasza polityka personalna

SIG w ramach prowadzonej polityki personalnej zapewnia warunki sprzyjające rozwojowi zarówno pracowników, jak i samej firmy. Firma konsekwentnie dąży do ciągłego wzrostu jej reputacji poprzez dostarczanie klientom kompletnych systemów zabudowy wewnętrznej, sufitów, dociepleń, dachów, izolacji oraz chemii budowlanej o najwyższym standardzie światowym. Aby zrealizować ten cel, SIG dba:

  o podnoszenie kwalifikacji zawodowych swoich pracowników
  o doskonałą organizację pracy i warunki pracy zgodnie z obowiązującym prawem