Chemia budowlana

Dział chemia budowlana obejmuje szeroki zakres produktów przeznaczonych do prac wykończeniowych i renowacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – od farb, lakierów i tynków, poprzez zaprawy gipsowe i kleje, silikony, piany montażowe oraz impregnaty i grunty, aż po środki czyszcząco-pielęgnujące i grzybobójcze.

Chemia budowlana: farby, lakiery, tynki, kleje, grunty


Oferujemy szeroki wybór farb i lakierów różnego rodzaju. Znajdziesz u nas farby wewnętrzne, elewacyjne, do metalu, do drewna czy do betonu, a także o specjalistycznym zastosowaniu i dla profesjonalistów. Możesz kupić też lakiery i lazury do drewna oraz lakierobejce.

Mamy kompleksową ofertę w zakresie tynków elewacyjnych, gipsowych i wapiennych. Wśród bogatego asortymentu dostępne są: tynki zewnętrzne mozaikowe, silikatowe, silikonowe, silikonowo-silikatowe, mineralne czy akrylowe. Do zastosowania w pomieszczeniach mamy tynki cementowo-wapienne, gipsowe oraz wapienne. Sprzedajemy także wszelkie dodatki do tynków.

Oprócz tego dostępne są zaprawy murarskie, tynkarskie, betonowe, cementowe, naprawcze, wyrównujące, wylewki i wiele innych produktów, które są powszechnie stosowane w budownictwie, a zwłaszcza podczas prac wykończeniowych.

Jeżeli szukasz klejów budowlanych, również je u nas znajdziesz. Oferujemy różnego rodzaju kleje montażowe, ale także do styropianu, styroduru i wełny. Mamy kleje do glazury oraz spoiwa elastyczne, zwykłe i specjalistyczne.

Docenisz bogaty wybór wszelkiego rodzaju gruntów uniwersalnych, specjalistycznych, do posadzek oraz pod różne typy tynków i farb, podobnie jak szeroką ofertę impregnatów do drewna, fasad, betonu, kamienia naturalnego, klinkieru, kostki brukowej czy płytek.

W dziale chemia budowlana oferujemy uszczelniacze, silikony i piany montażowe. Silikony uniwersalne, sanitarne, dekarskie, szklarskie czy uszczelniacze poliuretanowe oraz akrylowe to tylko przykłady produktów, które u nas znajdziesz. W naszym sklepie kupisz także różnego typu gładzie i gipsy w proszku lub gotowe. Ponadto sprzedajemy produkty do mocowania chemicznego oraz środki do czyszczenia i grzybobójcze.

Szeroka oferta materiałów budowlanych w SIG


W swojej ofercie mamy chemię i materiały budowlane od znanych producentów, które wyróżniają się najwyższą jakością. Naszymi dostawcami są m.in.: Atlas, Cekol, Caparol, Ceresit, Dekoral, Dolina Nidy, Dulux Professional, Fischer, Galeco, Henkel, Isover, Kerakoll, Knauf, Kreisel, Masterplast, Lindab, Rigips, Rockwool, Sadolin, Soudal, Ursa czy Weber. Dzięki temu możesz wybrać najlepsze produkty do wszelkich prac wykończeniowych czy remontowych.
Jeżeli szukasz materiałów do budowy, wykończenia, remontu czy dekoracji budynku mieszkalnego lub użyteczności publicznej, sprawdź nasz obszerny katalog chemii budowlanej. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i kompleksową ofertę materiałów.