Strefa marki Prefix

PREFIX to popularne produkty budowlane o wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie. Marka została stworzona w roku 2003 przez firmę SIG, która jest wyłącznym dystrybutorem materiałów PREFIX. Produkty PREFIX dostępne są w ogólnopolskiej sieci dystrybucji w oddziałach stacjonarnych SIG, jak również w sprzedaży online na platformie SIG.pl. PREFIX to wysokiej jakości materiały, które spełniają rygorystyczne normy branżowe i oferowane są po konkurencyjnych cenach. Są one produkowane przez producentów materiałów budowlanych o światowej renomie.

Ekspozycja produktów PrefixPrefix BetogruntPiany PrefixFarba akrylowa Prefix

Klienci doceniają linię produktów PREFIX za ich dostępność, łatwość w użytkowaniu i kompleksowość. Ponadto, jako zalety wymieniają również profesjonalny serwis posprzedażowy oraz fachowe doradztwo techniczne, które obejmuje określenie optymalnego rozwiązania produktowego dla konkretnych wymagań. PREFIX to szeroka gama produktów. W ofercie marki znajdują się produkty z różnych grup asortymentowych, takich jak: chemia budowlana, sucha zabudowa, sufity podwieszane, izolacje budowlane, izolacje techniczne, wentylacja, dachy, schody strychowe, narzędzia i akcesoria.Sprawdź ofertę produktów marki PREFIX w SIG według kategorii:


Dokumentacja techniczna produktów PREFIX dostępna jest na kartach produktów w sekcji "Pliki do pobrania". Dokumentację produktów można pobrać również hurtowo za pomocą historii zamówień. Szczegółowe instrukcje znajdują się w sekcji POMOC.