Taśmy uszczelniające do hydroizolacji

Taśmy uszczelniające przeznaczone są do wykonywania trwałych powłok hydroizolacyjnych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zapobiegają one wnikaniu wody i wilgoci w podłoże. Doskonale sprawdzają się pod okładzinami ceramicznymi, które nie są wodoszczelne. Taśmy i narożniki uszczelniające zapewniają szczelność hydroizolacji także w miejscach, w których użycie wyłącznie masy hydroizolacyjnej nie jest wystarczającą ochroną przed wilgocią – na krawędziach ścian i podłóg, w narożach oraz w szczelinach dylatacyjnych. Dzięki zastosowaniu taśmy hydroizolacyjnej unikniesz niszczenia podłoża, powstawania rys, zagrzybienia i innych form korozji biologicznej.

Rodzaje taśm hydroizolacyjnych


W naszej ofercie znajdziesz duży wybór różnych rodzajów taśm uszczelniających do izolacji pomieszczeń mokrych i wilgotnych, takich jak: łazienki, kabiny prysznicowe, pralnie, piwnice itp., ale także do zastosowań zewnętrznych, np. do uszczelniania tarasów, balkonów czy basenów. Dostępne są taśmy z włókniną poliestrową zwiększającą przyczepność oraz z powłoką z flizeliny, które służą do elastycznego uszczelniania dylatacji, naroży oraz połączeń, np. podłoża ze ścianą.

Nasz asortyment obejmuje także taśmy uszczelniające pod kontrłaty. Ich zastosowanie zapobiega przenikaniu wilgoci pomiędzy folię paroprzepuszczalną a kontrłatę. Posiadamy także taśmy butylowe, które można zastosować do łączenia membran i folii oraz izolacji okien, drzwi czy uszczelnienia kominów. Z kolei taśmy samowulkanizujące (nie wymagają podgrzewania) z lepiszczem bitumicznym nadają się do obróbki dekarskiej kominów, masztów antenowych, włazów dachowych itp., a także uszczelniania przecieków w rynnach, pokryciach dachowych z blachy falistej czy oknach dachowych. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także taśmy rozprężne, które sprawdzają się do szczelnego zaizolowania szczeliny podczas montażu okien.

Taśmy uszczelniające w konkurencyjnych cenach w ofercie SIG


W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości taśmy uszczelniające stosowane do hydroizolacji. Dostępne są wyłącznie taśmy renomowanych producentów, którzy są specjalistami w branży izolacji. Oferujemy produkty takich firm, jak: Atlas, Balexmetal, Caparol, Ceresit, Fermacell, Henkel, Illbruck, Izohan, Kerakoll, Knauf, Kreisel, Prefix, Soudal, Tytan, Weber.

Oferowane taśmy uszczelniające wyróżniają się doskonałą elastycznością, przyczepnością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne, czynniki chemiczne, a także odkształcenia czy zerwania. Ponadto taśmy przystosowane do zastosowań zewnętrznych są odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą taśm uszczelniających. Z pewnością wybierzesz odpowiednie rozwiązanie do wykonania trwałej i szczelnej hydroizolacji. Gwarantujemy atrakcyjne ceny taśm.