Gotowe gładzie gipsowe w ofercie SIG

Gotowe gładzie gipsowe w ofercie SIG 

W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment gotowych gładzi szpachlowych w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą SIG. Od lat dostarczamy materiały budowlane profesjonalistom, ułatwiając im realizację powierzonych projektów. 

Zalety gotowych gładzi gipsowych 

Gotowe gładzie gipsowe, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, cieszą się uznaniem profesjonalistów branży budowlanej oraz dekoratorskiej. Są one niezwykle łatwe w użyciu – zarówno dla doświadczonych fachowców, jak i domowych majsterkowiczów. Możliwość użycia produktu bez konieczności przygotowywania mieszanki sprawia, że proces jest niezwykle prosty i szybki. 

Dodatkową zaletą gotowych gładzi gipsowych jest fakt, że tworzą one idealnie gładką, jednolitą powierzchnię. Dzięki swojej drobnej granulacji doskonale nadają się do malowania czy tapetowania. Cechują się dobrą przyczepnością do różnych podłoży – w tym do betonu, cegieł, płyt gipsowo-kartonowych i wielu innych – co sprawia, że są wszechstronnym materiałem do wykańczania wnętrz. 

Gotowe gładzie gipsowe charakteryzują się estetyką, tworząc śnieżnobiałą powierzchnię, która sama w sobie jest atrakcyjna. Stanowią również idealny podkład pod dowolny kolor farby. Wygoda i szybkość użycia wynikająca z braku konieczności mieszania skraca czas pracy i minimalizuje ryzyko powstania zabrudzeń, związane z przygotowywaniem mieszanki. 

W SIG kupisz gotowe gładzie polimerowe i akrylowe 

Gładź polimerowa i akrylowa są dwoma różnymi rodzajami gładzi syntetycznych. Różnią się od siebie składem chemicznym i właściwościami, tym samym mają różne zastosowanie i wydajność. 

Gładzie polimerowe powstają na bazie żywic polimerowych i są zazwyczaj bardziej elastyczne niż gładzie akrylowe. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ze względu na swoją elastyczność gładzie polimerowe są często wybierane do powierzchni narażonych na rozszerzanie i kurczenie w zależności od warunków atmosferycznych. 

Gładzie z żywic akrylowych są zazwyczaj bardziej odporne na promieniowanie UV niż gładzie polimerowe, co czyni je doskonałym wyborem do zastosowań na zewnątrz. Są one również bardziej wytrzymałe na wpływ wilgoci, dzięki czemu nadają się do stosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, np. w kuchniach, łazienkach i pralniach. 

Zarówno gładzie polimerowe, jak i akrylowe mają swoje unikalne właściwości, które czynią je odpowiednimi do różnych zastosowań. Wybór między nimi zależy od specyfiki danego projektu i wymagań dotyczących wykończenia powierzchni. W SIG znajdziesz wygodne w zastosowaniu gładzie polimerowe i akrylowe uznanych producentów, takich jak Profinisz, Rigips czy Caparol. 

Cena gotowej gładzi szpachlowej w SIG 

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje gotowej gładzi szpachlowej sprzedawanej w opakowaniach o różnej pojemności, m.in.: 

  • masa szpachlowa do spoinowania połączeń, 
  • gładź szpachlowa finisz, 
  • gładź polimerowa, 
  • gładź akrylowa, 
  • gładź maszynowa. 

Cena gładzi gipsowej zależy od różnych czynników, takich jak rodzaj produktu, właściwości, marka czy pojemność opakowania. Naszą ofertę staramy się dostosować do potrzeb profesjonalistów, dlatego też znajdziesz u nas nawet 20-kilogramowe wiaderka z gotową masą szpachlową. Gotowe gładzie gipsowe wyceniamy za sztukę, dlatego porównując ceny, zwróć uwagę, jakiej pojemności jest opakowanie. Ceny wiaderek z gotową masą szpachlową o wadze 1,5 kg zaczynają się u nas już od 10,47 zł netto. Zachęcamy do przejrzenia oferty SIG i wyboru materiałów, które odpowiadają potrzebom aktualnie realizowanych projektów.