WARUNKI DOSTAWY


Produkty zakupione w sklepie internetowym SIG dostarczamy do klienta. Jeśli wolisz odebrać towar osobiście, możesz tego dokonać w naszych oddziałach. Nie pobieramy dodatkowych opłat za odbiór osobisty.

Koszty dostawy towaru do klienta maleją wraz ze wzrostem wartości zamówienia.
Szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.


WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA (NETTO)

KOSZT DOSTAWY (NETTO)

Poniżej 300 zł

Brak opcji dostawy. Zamówienia realizowane wyłącznie z odbiorem osobistym.

Od 300 do 500 zł

9% wartości zamówienia

Od 500 do 1000 zł

8% wartości zamówienia

Od 1000 do 2000 zł

7% wartości zamówienia

Od 2000 do 3000 zł

6% wartości zamówienia

Od 3000 do 5000 zł

5% wartości zamówienia

Od 5000 do 10000 zł

4% wartości zamówienia

Od 10000 do 20000 zł

3% wartości zamówienia

Od 20000 do 50000 zł

2,5% wartości zamówienia

Powyżej 50000 zł

2% wartości zamówienia


W przypadku wyboru dostawy zakupionego towaru z rozładunkiem HDS, zostanie doliczony dodatkowy koszt 40 zł.

Jeśli warunki dostawy były ustalane indywidualnie z klientem, wówczas koszt transportu - po wprowadzeniu zamówienia do systemu – będzie zweryfikowany zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.

Towar zamówiony z odbiorem osobistym będzie czekał na klienta w danym oddziale SIG maksymalnie 72 godziny. Jeśli w tym czasie nie nastąpi odbiór, zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

Do kosztów dostawy zostanie doliczony podatek VAT.

W przypadku klientów korzystających z rozliczenia w trybie odwróconego obciążenia VAT, należny podatek zostanie zweryfikowany ręcznie.

W przypadku produktów zakupionych na paletach, koszt zamówienia może zostać po zrealizowaniu dostawy podwyższony o wartość palet. W przypadku formy płatności z góry za zamówienie klient może do 7 dni zwrócić nieuszkodzone palety. W przypadku braku zwrotu klient będzie zobowiązany do zapłaty na rzecz spółki kosztów palet na podstawie wystawionej przez spółkę faktury VAT. W przypadku klienta posiadającego limit kredytowy koszt palet zostanie odliczony od limitu kredytowego.

Standardowe koszty dostawy dotyczą transportu z najbliższego magazynu realizującego zamówienia na wybrany adres, dla którego dostępność towarów prezentowana jest na stronach sklepu. Dostawy produktów do klienta z innych lokalizacji magazynowania będą podlegać każdorazowo indywidualnej wycenie.