Kraków - Materiały Budowlane 


Współpracujemy z renomowanymi dostawcami asortymentu budowlanego:

- sucha zabudowa
- sufity podwieszane
- izolacje budowlane i techniczne
- chemia budowlana
- systemy dociepleń
- materiały konstrukcyjne i wykończeniowe
- akcesoria budowlane

SIG Sp. z o.o. oddział Kraków przy ul. Obrońców Modlina znany był wcześniej na rynku budowlanym jako WKT.

Pierwsze placówki handlowe SIG powstały w 1996 roku, a dynamiczny rozwój zapewnił rozbudowanie sieci sprzedaży, która objęła cały kraj.

Oddział w Krakowie specjalizuje sięmiędzy innymi w dostawie materiałów do suchej zabudowy, takich jak: płyty g-k, płyty gipsowo-włóknowe, płyty cementowe, profile do suchej zabudowy.

Lista renomowanych produktów dostępnych w ofercie to ponad 25 000 pozycji katalogowych. Oprócz systemów do suchej zabudowy, SIG Oddział Kraków oferuje również sufity podwieszane (płyty i panele dekoracyjne i dźwiękochłonne, systemy zawieszenia i mocowania, systemy oświetleniowe) oraz materiały termoizolacyjne (wełny mineralne, płyty i maty izolacyjne, maty lamelowe, folie paroizolacyjne, otuliny) oraz inne akcesoria konstrukcyjno-wykończeniowe. Wszystkie materiały będące w ofercie są najwyższej jakości oraz zgodne z polskimi normami, o czym świadczą posiadane atesty i aprobaty.

SIG  Sp. z o.o. to nie tylko bogata oferta materiałów i akcesoriów budowlanych, ale także własna flota samochodów dostawczych (w tym z HDS) gwarantująca terminowy transport O sprawną obsługę zamówień dba wykwalifikowana kadra doradców technicznych, która elastycznie reaguje na potrzeby klientów.

Zapraszamy do oddziału w Krakowie, gdzie zespół doradców udzieli Państwu wyczerpujących informacji odnośnie do oferty SIG Sp. z o.o.

Oddział w Krakowie
Obrońców Modlina 9, 30-833 Kraków
Godziny otwarcia: pon.-pt. 7.00-16.00
tel. 12 650 23 70 do 73
fax 12 295 04 50
e-mail: krakow-obroncow@sig.pl