Kłodzko


OD 1 MARCA ZAPRASZAMY DO NOWEGO ODDZIAŁU SIG - KŁODZKO, UL. OBJAZDOWA 12.
Proponujemy pełny asortyment z zakresu:

- materiały konstrukcyjne
- sucha zabudowa
- sufity podwieszane
- pokrycia dachowe
- systemy dociepleń
- izolacje techniczne i budowlane
- hydroizolacje
- klimatyzacja i wentylacja
- narzędzia i chemia budowlana

SIG działa na polskim rynku od 1996 roku i dostarcza materiały budowlane z różnorodnych grup asortymentowych, które są odpowiedzią na zapotrzebowania rynku. Posiadamy ponad 50 oddziałów w całej Polsce.

SIG Oddział Kłodzko przy ulicy Objazdowej dostarcza akcesoria i materiały do zabudowy ścian i sufitów, jak płyty sufitowe mineralne, płyty gk, płyty cementowe, masy szpachlowe. Posiada szeroką ofertę chemii budowlanej, jak tynki, farby, betogrunt, zaprawy murarskie i podobne.

Oddział Kłodzko posiada własne samochody dostawcze, w tym ciężarówki wyposażone w HDS, które gwarantują terminową dostawę i wygodny wyładunek zamówionych materiałów bezpośrednio na placu budowy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi, którym dzielimy się z naszymi klientami. Nasi doradcy techniczni dopasowują ofertę produktową i cenową pod zapotrzebowania klienta i pod określone inwestycje.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytanie odnośnie do naszej oferty, zatem zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z oddziałem w Kłodzku lub innym oddziałem w najbliższej lokalizacji.

Oddział w Kłodzku
ul. Objazdowa 12, 57-300 Kłodzko
Godziny otwarcia: pon.-pt. 7.00-16.00
tel. 74 633 48 02
e-mail: klodzko@sig.pl