Jelenia GóraProponujemy pełny asortyment z zakresu:

- materiały konstrukcyjne
- chemia budowlana
- sucha zabudowa
- pokrycia dachowe
- systemy dociepleń
- wełny budowlane i techniczne
- izolacje techniczne
- systemy sufitów podwieszanych

Pierwszym oddziałem angielskiego koncernu SIG plc dystrybuującym materiały budowlane na terenie Polski, który zapoczątkował historię SIG w Polsce, była właśnie Jelenia Góra. Dynamiczny wzrost sprzedaży, a także duże zainteresowanie ze strony kontrahentów sprawiły, że sieć sprzedaży w kolejnych latach objęła pozostałe regiony kraju.

Oddział – wcześniej pod marką WKT – działa od lipca 1995 roku, obecnie posiada ponad 1100 m2 powierzchni magazynowej i znajduje się pod adresem: ul. Wrocławska 70.

Produkty dostarczane przez SIG Sp. z o.o. na tereny budowy cechują się najwyższą jakością i spełniają rygorystyczne normy budowlane. Oprócz materiałów renomowanych producentów, SIG Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe doradztwo – profesjonalna obsługa plus fachowa wiedza doradców technicznych gwarantują najlepsze dopasowanie produktu do potrzeb klientów.

W asortymencie SIG można znaleźć chemię budowlaną, jak: beton komórkowy, tynki maszynowe, ceramika budowlana, ale także akcesoria suchej zabudowy, systemy sufitów podwieszanych i akcesoria dachowe.

We flocie samochodów ciężarowych SIG Sp. z o.o. znajdują się pojazdy wyposażone w HDS (dźwig o wysięgu do 15 metrów) dostosowane do przewozu materiałów suchej zabudowy oraz izolacji. Dostawa zamówionych towarów jest terminowa, wygodna i całkowicie bezpieczna.

SIG Sp. z o.o. w swojej ofercie posiada ponad 25 000 produktów, zatem zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z oddziałem w Jeleniej Górze w celu uzyskania dalszych informacji.


Oddział w Jeleniej Górze
ul. Wrocławska 70, 58-506 Jelenia Góra
Godziny otwarcia: pon.-pt. 7.00-16.00
tel. 75 752 20 49
fax 75 752 17 86
e-mail: jelenia@sig.pl