Farba elewacyjna silikonowa QUICK-MIX Q360 baza 1 15 l

Indeks SIG T060236


Zastosowanie * do malowania starych i nowych podłoży * do malowania tynków tradycyjnych oraz tynków cienkowarstwowych * do malowania systemów ociepleń quick-mix: Lobatherm S, Lobatherm S-Line oraz Lobatherm W *do malowania ścian podczas prac remontowych po usunięciu i zneutralizowaniu porażeń mikrobiologicznych w podłożu * do wykonywania dyfuzyjnych powłok malarskich podczas renowacji obiektów zabytkowych * do malowania detali architektonicznych takich jak gzymsy, opaski okienne, opaski drzwiowe

Zobacz opinie (1)

Produkty uzupełniające

Opis produktu

Farba elewacyjna silikonowa QUICK-MIX Q360 to zaawansowany produkt przeznaczony do ochrony i dekoracji elewacji budynków. Dzięki formule opartej na żywicach silikonowych, farba ta zapewnia wyjątkową odporność na warunki atmosferyczne i zabrudzenia, jednocześnie umożliwiając ścianom "oddychanie".

Zastosowanie produktu

Farba silikonowa QUICK-MIX Q360 jest idealna do:

  • Malowania starych i nowych podłoży.
  • Malowania tynków tradycyjnych oraz cienkowarstwowych.
  • Systemów ociepleń quick-mix: Lobatherm S, S-Line oraz W.
  • Renowacji obiektów zabytkowych, w tym detali architektonicznych jak gzymsy czy opaski okienne.
  • Prac remontowych po usunięciu porażeń mikrobiologicznych.

Zalety produktu

  • Wodoodporność: Hydrofobowa powłoka skutecznie chroni przed nasiąkaniem wodą.
  • Samoczyszcząca powierzchnia: Efekt perlenia sprawia, że deszcz zmywa zanieczyszczenia.
  • Wysoka odporność na warunki atmosferyczne: Ochrona przed deszczem, mrozem i promieniowaniem UV.
  • Doskonała paroprzepuszczalność: Zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów.
  • Długotrwała estetyka: Odporność na blaknięcie i zabrudzenia.
  • Odporność na mikroorganizmy: Ogranicza rozwój glonów i pleśni.

Farba dostępna jest w kolorze białym i sprzedawana w pojemnikach o pojemności 15 litrów. Czas schnięcia wynosi maksymalnie 12 godzin, a optymalna temperatura aplikacji to od 5°C do 25°C. Zużycie farby wynosi od 0,15 do 0,2 l/m² na jedną warstwę. Produkt ten możesz zakupić na SIG.pl, gdzie znajdziesz także indywidualne ceny dla klientów.

Dane techniczne

Pliki do pobrania

Załączniki dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych klientów. Aby je pobrać zaloguj się lub zarejestruj.