Profile PREFIX NOVA w kolorze białym do sufitów podwieszanych produkowane są z blachy o grubości 0,3 mm. Konstrukcja powstała w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie włoskiego producenta. Dzięki zastosowaniu specjalnie dopracowanego przetłoczenia na profilach zachowują one bardzo dobrą sztywność i wytrzymałość.

Konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić idealne łączenie elementów. Zamek profili - objęty międzynarodowym patentem - gwarantuje bezpieczne i solidne połączenie przy jednoczesnym zachowaniu możliwości wypięcia poprzeczki, gdy będzie to konieczne.

PREFIX NOVA została wykonana z nowoczesnych rodzajów materiałów, które charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami mechanicznymi i twardością. Profile nośne mają wysokość 33 mm, natomiast poprzeczki 1,2 m - 28 mm, a poprzeczki 0,6 m - 25 mm.

Konstrukcja PREFIX NOVA jest produkowana zgodnie z normami europejskimi, zgodnie z najwyższymi standardami jakości i łączy praktyczność z dużą elastycznością użycia w każdej sytuacji. Maksymalna wydajność przy minimalnym wysiłku.

Zaletą konstrukcji jest jej uniwersalność - możliwość zastosowania dowolnych wypełnień standardowych, zarówno płyt z wełny mineralnej, jak również gipsowych, metalowych i drewnianych. Profile PREFIX NOVA mogą być z powodzeniem zastosowane w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.

Konstrukcja PREFIX NOVA posiada łączenie CLICK. W trakcie montażu nie jest konieczne umieszczanie płyt sufitowych, ponieważ elementy konstrukcji zachowują prostopadłość.

Profile oznakowane są znakiem CE zgodnie z normą EN 13964, posiadają odporność ogniową Euroklasa A1 s1 d0, a także charakteryzują się klasą trwałości B. Konstrukcja PREFIX NOVA posiada atest higieniczny.

PROFILE PREFIX NOVA - SPRAWDŹ OFERTĘ!