Platforma e-commerce SIG nagrodzona tytułem "Best in e-commerce B2B"

22 września w Warszawie odbyła się uroczysta gala prestiżowego Konkursu e-Commerce Polska awards 2022, organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Wśród nagrodzonych znalazła się firma SIG z nowoczesną platformą e-commerce.

System SIG.pl zwyciężył w kategorii "Best in e-commerce B2B". Tytuł został przyznany za nowoczesną platformę e-commerce B2B. e-Commerce Polska awards to najważniejszy konkurs dla branży e-commerce. Laureatami Konkursu są największe i najbardziej innowacyjne brandy działające w Polsce. Już po raz dziesiąty Izba Gospodarki Elektronicznej uhonorowała tych, którzy wyróżniają się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami e-biznesowymi.

Platforma e-commerce SIG to nie tylko nowoczesny system sprzedażowy, ale cały ekosystem ułatwiający funkcjonowanie klientów oraz zwiększający ich lojalność, dzięki wielu dedykowanym funkcjonalnościom. Dla użytkowników systemu SIG.pl został przygotowany szereg rozwiązań umożliwiających nie tylko wygodne zakupy przez internet, ale także pozwalające znacznie usprawnić inne procesy.


Platforma e-commerce SIG z tytułem Best in e-commerce B2B
Marcin Słupek - SIG - e-Commerce Polska awards 2022
Marcin Słupek - SIG - e-Commerce Polska awards 2022