Szanowni Państwo,

W związku z rosnącą liczba zachorowań na COVID-19 oraz aktualnymi zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, mając na względzie bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników, informujemy, że z dniem 14/03/2020 r. Zarząd SIG Sp z o.o. podjął decyzję o znacznym ograniczeniu bezpośredniej obsługi Klientów we wszystkich oddziałach SIG.

W związku z powyższym, bezpośrednia obsługa Klientów w oddziałach SIG będzie możliwa wyłącznie w szczególnych przypadkach, a wszelkie nowe zamówienia przyjmować będziemy wyłącznie drogą elektroniczną i telefoniczną.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego bezpośrednio ze swoimi opiekunami handlowymi, którzy są dla Państwa dostępni. Wszystkie numery naszych telefonów stacjonarnych, komórkowych oraz poczta elektroniczna są aktywne i pozostają do Państwa dyspozycji.

Rekomendujemy Państwu skorzystanie z naszego internetowego systemu sprzedaży, który jest dostępny na stronie www.sig.pl. Platforma e-commerce posiada dostęp do pełnego asortymentu naszych towarów wraz z możliwością sprawdzenia stanu w poszczególnych oddziałach SIG. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią. Kontakt możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 - tel. 123 409 408 oraz e-mail: kontakt@sig.pl.

Dostawy są realizowane terminowo, a w naszej firmie wdrożone zostały wszystkie procedury zalecane przez GIS. Bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie. Zadbajmy wspólnie o zdrowie naszych bliskich.

W imieniu Zarządu SIG Sp. z o.o.

Marcin Szczygieł
Prezes Zarządu / Managing Director