Taśma aluminiowa zbrojona ANTICOR 353 to niezawodne rozwiązanie dla profesjonalistów poszukujących trwałych i skutecznych materiałów do izolacji. Dzięki zastosowaniu folii aluminiowej zbrojonej siatką z włókna szklanego (5mmx5mm), taśma zapewnia wyjątkową wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych. Klej na bazie akrylanu rozpuszczalnikowego gwarantuje doskonałą przyczepność, co czyni ją idealnym wyborem do różnorodnych zastosowań.
Zastosowanie produktu
Taśma ANTICOR 353 jest przeznaczona do:
- Naprawy, uszczelniania i maskowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.
- Łączenia i uszczelniania materiałów izolacyjnych w instalacjach HVAC, grzewczych i chłodniczych.
- Zabezpieczania połączeń w kanałach wentylacyjnych oraz przewodach i rurach.
Zalety produktu
- Wysoka odporność temperaturowa: Działa w zakresie od -35°C do 120°C, co pozwala na szerokie zastosowanie w różnych warunkach.
- Trwała konstrukcja: Zbrojona siatką z włókna szklanego, co zwiększa wytrzymałość i odporność na rozciąganie.
- Elastyczność: Dopasowuje się do różnych kształtów i powierzchni, co ułatwia montaż.
- Odporność na wilgoć: Skutecznie chroni przed wpływem czynników atmosferycznych.
Taśma ma szerokość 48 mm i długość 45 m, co zapewnia wygodę użytkowania i długotrwałe efekty. Dzięki srebrnemu kolorowi doskonale komponuje się z różnymi materiałami, co dodatkowo podnosi estetykę wykonanych prac. Produkt jest dostępny na SIG.pl, gdzie można zapoznać się z cennikiem i szczegółami oferty.