SIG KATOWICE - IZOLACJE TECHNICZNE


Dostarczamy asortyment izolacyjny:

- klimatyzacja i wentylacja (rozwiązania HVAC)
- izolacje termiczne kanałów, zbiorników, rurociągów
- izolacje przemysłowe
- izolacje solarne
- izolacje wysokotemperaturowe
- izolacje przeciwkondensacyjne (zimnochronne)
- izolacje akustyczne
- izolacje ogniochronne
- akcesoria montażowe izolacyjne

Dystrybucją asortymentu z grupy izolacji (technicznych, budowlanych i przemysłowych) zajmowała się wcześniej marka WKT, który obecnie wchodzi w skład SIG. Oddział Izolacji Technicznych w Katowicach ul. Krakowska 87 istnieje od 2008 roku i dysponuje obecnie około 800m2 łącznej powierzchni magazynowej.

SIG w całej Polsce inwestorom budowlanym dostarcza materiały od renomowanych producentów z zakresu suchej zabudowy, sufitów podwieszanych, pokryć dachowych, ale również izolacji technicznych. W ramach izolacji technicznych główną grupą produktową stanowią: wełna mineralna (skalna i szklana), styropian, płyty z wełny mineralnej, otuliny na rury, materiały do izolacji fundamentów i inne.

W ofercie katowickiego oddziału można odnaleźć m.in. kompleksowe rozwiązania HVAC marki ATC.

Doradcy techniczni dbają o to, aby każde zamówienie było obsłużone w sposób sprawny, jak i najbardziej wygodny dla klienta. Umożliwiają to między innymi samochody ciężarowe SIG (z HDS również), zapewniające ekspresową dostawę zakupionych materiałów, ale także indywidualne podejście do klienta i fachowa wiedza, którą doradcy SIG dzielą się z innymi.

Zapraszamy do katowickiego oddziału. Nasi doradcy pomogą w wyborze najlepszego produktu, a także przedstawią szczegółową ofertę SIG Sp. z o.o.


Oddział w Katowicach

ul. Miedziana 15A, 40-321 Katowice
Godziny otwarcia: pon.-pt. 8.00-16.00

Biuro
tel. 691 953 813
tel. 669 991 273

Logistyka
tel. 604 789 260

fax 32 353 03 63
e-mail: katowice-ti@sig.pl