Wyjazd do Albanii z SIGup

WYJAZD SZKOLENIOWY W PROGRAMIE SIGup - KIERUNEK: ALBANIA

Zbieraj punkty w programie lojalnościowym SIGup i jedź z nami do Albanii.

TERMIN WYJAZDU
I grupa: 5-9.10.2023
II grupa: 6-10.10.2023
Wylot z Warszawy. Wyjazd łączony z dwóch grup uczestników.

Hotel: HOTEL BRILLIANT 4* / ALL INCLUSIVE - https://brilliant.al

UWAGA! Nagrodę Wyjazd do Albanii można wybrać maksymalnie do 31 lipca 2023 r.
Ilość miejsc jest ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń.
GŁÓWNE ATRAKCJE WYJAZDU DO ALBANII Z SIGup:


● Spacer po Tiranie

● Rajd jeepami
Podróż głównie bezdrożami (ok. 70% trasy wiedzie drogami gruntowymi), kierowcy będą korzystać ze wszelkich możliwości dostarczenia pasażerom emocji i odrobiny adrenaliny typowej dla tego typu wypraw. Na trasie przejazdu miniemy wioski nietknięte turystyką - zobaczymy domki porośnięte winoroślami, piękne pejzaże i bezdroża z piękną, malowniczą naturą - miejsca, o których wiedzą tylko miejscowi. Przystanki zaplanowane są w najpiękniejszych punktach z widokami na malownicze jeziorka, piękne wzgórza oraz spektakularne panoramy Wybrzeża Adriatyckiego. Po drodze zatrzymamy się na poczęstunek, gdzie spróbujemy lokalnych produktów - sery, oliwki, dojrzewające w słońcu pomidory, a także sezonowe owoce. Podczas dalszej części wyprawy pojedziemy na piękną plażę, gdzie będziemy mogli odetchnąć świeżym morskim powietrzem z dala od turystycznego zgiełku. Ważnym punktem programu będzie również podróż do zamku Bashtova. Jest to miejsce, gdzie nie dociera masowa turystyka, a które kandyduje do znalezienia się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Historycy do dziś spierają się co do daty jego powstania - część opowiada się za VI, a część za X w. n.e.

● Rejs
Rejs na wyspę Sazan. Zwiedzanie wyspy, na której znajduje się opuszczona baza wojskowa. Rejs na plażę na półwyspie Karaburun (po drodze widok na jaskinię piracką). Plaża i lunch. Rejs do Vlory.

● Popołudniowa wycieczka do Beratu
Wyjazd na wycieczkę do Beratu "Miasta tysiąca okien". Po drodze przystanek w winiarni Cobo – degustacja wina oraz serów. Spacer po zamku / twierdzy w Beracie - klimatyczne uliczki, ruiny i piękne widoki. Kolacja z muzyką na żywo i pokazem lokalnych tańców.


W trakcie trwania wyjazdu odbędą się szkolenia z programu SIGup oraz platformy e-commerce.

UWAGA!
Szczegółowe informacje na temat programu SIGup dostępne są tutaj.