Obejmy do rur spustowych PCW w SIG

Obejmy do rur spustowych PCV w SIG 

Korzystając z naszej oferty, zyskujesz pełny dostęp do każdego rodzaju specjalistycznych materiałów budowlanych. Oferujemy pełne systemy rynnowe wraz z niezbędnymi komponentami, w tym obejmy do rur spustowych do orynnowania z tworzywa sztucznego w wielu różnych wariantach i w korzystnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem systemów rynnowych SIG. 

Obejmy rynnowe – gwarancja solidnego orynnowania budynku 

Obejmy do rur spustowych to niezastąpione akcesoria w każdym systemie rynnowym. Służą one do mocowania rur do ścian budynku, zapewniając stabilność i wytrzymałość całego systemu odwadniającego. 

Rury spustowe mają kluczowe znaczenie w odprowadzaniu wody deszczowej z dachu budynku, chroniąc tym samym elewację oraz fundament przed uszkodzeniem. Obejmy zabezpieczają rury przed przemieszczaniem się pod wpływem wiatru czy ciężaru wody, co jest szczególnie istotne w warunkach ekstremalnych, takich jak obfite opady deszczu czy porywisty wiatr. 

Obejmy do rur spustowych z tworzywa sztucznego są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne. Dostępne w różnych kolorach, mogą być łatwo dopasowane do wyglądu zewnętrznego budynku i uzupełniać system rynnowy. 

Obejmy rynnowe PVC służą do montażu rur wykonanych z tego samego materiału, a ich zaletą jest to, że są one kompatybilne z większością systemów rynnowych PVC dostępnych na rynku. Szeroki wachlarz rozmiarów sprawia, że z łatwością można je dopasować do rur o różnych średnicach. 

Obejmy te mogą być używane zarówno do systemów rynnowych domów jednorodzinnych, jak i większych budynków wielorodzinnych, a także w budynkach komercyjnych i przemysłowych. W zależności od potrzeb i specyfikacji danego obiektu można je dostosować do różnych rodzajów rynien, zarówno półokrągłych, jak i kwadratowych. 

Mocowanie rury spustowej w ofercie SIG 

Oferujemy szeroką gamę obejm do rur PCW w różnych rozmiarach, które spełnią Twoje potrzeby w zakresie montażu systemów rynnowych. W naszym asortymencie znajdują się obejmy do rur o różnych średnicach, w tym obejma 100 mm i 80 mm, które są jednymi z najczęściej wybieranych rozmiarów. Wszystkie akcesoria niezbędne do budowy systemu rynnowego sprzedajemy na sztuki. W przypadku konieczności zakupu obejmy naprawczej możesz zamówić tyle produktów, ile potrzeba do realizacji zadania. 

Wiemy, że inwestorom zależy na estetyce realizowanego projektu, dlatego dbamy, aby komponenty do orynnowania były dostępne w możliwie najszerszej gamie kolorystycznej. Obejmy z naszej oferty z powodzeniem dopasujesz pod kątem wizualnym do większości systemów rynnowych na rynku i zaspokoisz w ten sposób potrzeby swoich klientów. 

Cena obejmy rury spustowej z PVC w SIG 

Nie tylko troszczymy się, aby nasi klienci mieli szeroki dostęp do specjalistycznych materiałów budowlanych, ale staramy się także utrzymywać konkurencyjne ceny. Koszt zakupu obejmy do rury spustowej z tworzywa sztucznego w naszym sklepie zaczyna się już od nieco ponad 8 zł brutto za sztukę. Ostateczna cena zależy od wymiarów produktu i jego cech, np. koloru. 

Zachęcamy do poznania pełnej oferty systemów orynnowania dostępnych w naszym sklepie. Oprócz obejm do rur z PVC oferujemy obejmy metalowe, a także złączki, łączniki, mufy, narożniki, kolanka i inne akcesoria niezbędne do montażu orynnowania budynków.