Ta oferta pracy jest nieaktualna.
Tutaj możesz sprawdzić aktywne oferty pracy.

Audytor / Kontroler wewnętrzny

Miejsce pracy: Kraków

Zakres zadań:

  • Współpraca z właścicielami procesów
  • Wsparcie w realizacji procesów operacyjnych
  • Planowanie i przeprowadzanie audytów i kontroli wewnętrznych
  • Komunikowanie wyników audytów, zidentyfikowanych ryzyk i zaleceń do przełożonego
  • Monitorowanie i raportowanie realizacji rekomendacji poaudytowych
  • Przygotowywanie raportów audytowych w języku polskim i angielskim
  • Udział w doraźnych projektach, w tym projektach doradczych, mających na celu określenie możliwości poprawy systemu kontroli wewnętrznej
  • Obsługa reklamacji
  • Współpraca z Grupą SIGplc w zakresie utrzymania systemu kontroli wewnętrznej
  • Współpraca z Brokerem Spółki w zakresie ubezpieczeń
  • Współpraca z Audytorami Zewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe z zakresu Finanse, Zarządzanie, Rachunkowość, Audyt, Kontrola Wewnętrzna
  • Doświadczenie w audycie wewnętrznym lub zewnętrznym / w zakresie kontroli wewnętrznej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy z liczbami, wyciągania wniosków, rekomendowania rozwiązań, elastyczność w myśleniu
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość branży dystrybucyjnej
  • Doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji procesów biznesowych
  • Doświadczenie w kontrolingu

Oferujemy

  • Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Podległość pod Członka Zarządu Dyrektora Finansowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Przyjazna atmosfera :)
  • Pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: samochód, telefon, laptop
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej organizacji